W co inwestować małe pieniądze

Wiele osób chcących dopiero zacząć swoją przygodę z inwestowaniem pieniędzy niema jeszcze wielkiego kapitału i tu też nasuwa się do ich głów pytanie: w co inwestować małe pieniądze. Odpowiedź jest banalnie prosta: w to samo, w co inwestuje się duże. Inwestowanie pieniędzy w obu przypadkach wygląda tak samo, różnica jedynie polega na zyskach.

Tak więc nie zastanawiaj się w co inwestować małe pieniądze. Tylko pomyśl co daje najlepsze rezultaty w krótkim czasie żeby te „małe” zamienić na duże, a zarazem zarabiać więcej robiąc tak naprawdę to samo. Dlatego zaraz ci powiem w co inwestować w 2012 roku.

W tym roku standardowo popularnością wciąż rosnącą cieszy się forex, ale o tym wiele już było więc nie będę pisał co i jak. Natomiast opowiem ci w co inwestować w 2012 roku na rynku inwestycji alternatywnych, to znaczy złoto, srebro, platyna, wino, piwo itd… Możliwości jest multum, a inwestowanie pieniędzy nigdy nie było tak proste.

Lokaty bankowe jeśli się nie zmienią przejdą do lamusa, ponieważ wyprą je lokaty w złoto, wino i inne wcześniej wspomniane które oferują zyski nawet na poziomie 20%. Minimalna kwota takich inwestycji bazuje zazwyczaj na poziomie ok. 1.000 złotych – co jak na takie inwestycje nie wydaje się być zbyt dużo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *